top of page

ПРО АСОЦІАЦІЮ

УкраЇнська асоціація щелепно-лицевих хірургів і хірургів-стоматологів створена в 1996 році ініціативною групою щелепно-лицевих хірургів при підтримці академіка Тимофєєва О. О.

і за 26 років існування об'єднала як українських так і іноземних колег з метою

розвитку спеціальності, підвищення професіоналізму хірургів, підтримки молодих спеціалістів    

НАШЕ БАЧЕННЯ

Ми дотримуємося думки, що тільки безперервне навчання дає необхідні можливості до зростання хірургів і поліпшення результатів лікування, впровадження нових методик

НАША ІСТОРІЯ

Команда, яка формує асоціацію працює на ключових кафедрах і відділеннях країни, що мають багату історію і досвід в щелепно-лицевій хірургії та хірургічній стоматології

КОНКТИ ЗІ СВІТОМ

Контакти з провідними хірургами інших країн дають можливість організації стажувань на базах кращих клінік США, Німеччини, Бразилії, Гонконгу та ін.

ОБ'ЄДНАННЯ ЗУСИЛЬ В
ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВІЙ ХІРУГІЇ ТА ХІРУРГІЧНІЙ СТОМАТОЛОГІЇ
Слово Президента

Шановні колеги, та майбутні спеціалісти!

Щиро радий Вас вітати на оновленому сайті нашої з Вами Асоціації. Сподіваюсь він Вам буде зручний. 

Мета будь-якої асоціації - це об'єднання фахівців профілю з метою поліпшення спеціальності і нашої роботи в ній. Тому асоціація запускає фейсбук (Ukrainian Association for Maxillofacial & Oral Surgeons) і інстаграм сторінки (@association_uamos), які дозволять полегшити комунікацію хірургів між собою.

 

Україна є невід'ємною частиною сучасної, об'єднаної та розвиненої Європи і західного світу. Нам з Вами жити в цій країні і ніхто не зробить хірургічну спеціальність кращою за нас ніж ми з Вами. 

Тому, тільки спільними зусиллями ми досягнемо значних успіхів в спеціальності. З цією метою ми посилюємо наші прагнення по виділенню спеціальності і введенню резидентури (3-5 років) за профілем "щелепно-лицева хірургія" в МОЗ України.

 

Приєднуйтесь! Разом ми зможемо все.

Щиро Ваш

Президент Асоціації                                                       Тимофєєв Олексій Олександрович

bottom of page